June 2011


Na natáčení "World War Z"

23. june 2011 at 13:00 | Jolie |  Angelina - Photos
Brad natáčí svůj nový film "World War Z". Na natáčení ho navštívila Angelina s dětma.


Návštěva v Itálii

22. june 2011 at 7:03 | Jolie |  Angelina - Interviews and videos
Angelina v neděli navštívila imigranty na italském poloostrově Lampedusa.
Johnny Depp je nejlepším otcem ze světa celebrit

19. june 2011 at 17:45 | Jolie |  Johnny - News
Dnes 19.června 2011 se po celém světě slaví den otců, ale to by pro tento blog nebylo až tak důležité kdyby se to netýkalo Johnnyho Deppa. Jak už asi víte se svou partnerkou má Johnny dvě děti starší dceru Lily-Rose Melody a mladšího syna Johna "Jacka" Christophera Deppa III. Všude po světě před tímto svátkem vznikají ankety kdo je ze světě celebrit tím nejlepším otcem a právě pro tento rok je to Johnny Depp. Porazil tak třeba Brada Pitta nebo Willa Smitha. Poprvé se v žebříčku objevil i Orlando Bloom, kterému se v lednu tohoto roku narodil syn Flynn.


Johnny Depp pomáhá Joplinu

18. june 2011 at 19:55 | Jolie |  Johnny - News
Dne 22.května 2011 postihlo město Joplin v Missouri jedno z největších tornád v jeho historii, zničilo přez polovinu budov ve městě, zabilo přez 150 lidí a cca 1000 lidí je vážně zraněno. Johnny se mu proto rozhodl pomoc stejně jako několik dalších osobností jako jsou Yoko Ono, Patricia Arquette, Bono, Jeff Probst, Justin Timberlake, Eminem a Jack Johnson. Už před několika dny věnoval herec Brad Pitt městu 500 000 dolarů.
Johnny Depp do dražby věnoval svou fotografii s podpisem z filmu Piráti z Karibiku, tričko a kšiltovku s motivem filmu Piráti z Karibiku. Dražba se koná na ebay.com a potrvá už jen dva dny, tedy do 20.června 2011. Na dražbě u Johnnyho věcí se zatím vydělalo 157,50$, což jsou v přepočtu asi 3000,-Kč. Doufám, že všichni dohromady vyberou co nejvíce peněz. Pro představu jak město Joplin vypadá Vám do celého článku přidávám fotografie chvíli po tornádu a také fotografie věcí, které Johnny Depp do dražby věnoval.


(zdroj: sabkyyyy.blog.cz)

Od Pirate-Jack

18. june 2011 at 19:54 | Jolie |  Home
Díky!

Jolie v Turecku

18. june 2011 at 19:50 | Jolie |  Angelina - News

Angelina dorazila v pátek (17.6.) do turecké provincie Hatay a navštívila jeden ze tří uprchlických táborů v Turecku, kde hledá útočiště téměř 10 tisíc Syřanů.

Angelina strávila dvě a půl hodiny asi s 1700 uprchlíky v táboře Altizonu, ležícím 20 km od hranic se Sýrií. "Lidé v tomto táboře prchali se strachem o své životy a mnozí mi řekli, že jsou strachy bez sebe o bezpečí svých milovaných, kteří jsou stále v Sýrii", řekla Angelina.

Dále vypráví, jak se v táboře setkala se ženou, která dokázala opustit Sýrii ve vysokém stupni těhotenství a dítě porodila až v uprchlickém táboře. Její manžel byl zabit. Další zoufalá žena se svěřila, jak trpí starostí o osud svého může, který je ještě v Sýrii a nemůže překročit hranice.
Fotka z Malty

17. june 2011 at 14:24 | Jolie |  Angelina - Photos

Objevila se nová fotka z Malty. Je na ní Angelina se svými dětmi.


Třetí fotka pro Marca Jacobse

17. june 2011 at 14:20 | JolieJohnny Depp podvádí Vanessu?

16. june 2011 at 14:52 | Jolie |  Johnny - News

Johnny Depp a Vanessa Paradis majú 13-ročný vzťah, ktorý zatiaľ nepoznačili žiadne škandály typické pre život v Hollywoode. Ale teraz sa všetko zmenilo. Francúzsky časopis uverejnil fotky, ktoré ženský idol zachytávajú pri bozkávaní sa s inou ženou.
Johnny Depp (47) bol doteraz považovaný za "čistého" chlapa a pozitívneho exota medzi hollywoodskymi hviezdami. Herec má 13-ročný vzťah s francúzskou speváčkou Vanessou Paradis (38), ktorý doteraz nepoznačila žiadna aféra. Pár vychováva dve deti - Lily-Rose (12) a Jacka (9). Johnny žije so svojou rodinkou juhofrancúzskom mestečku Le Plan-de-la-Tour. Má za sebou úžasnú kariéru, a napriek tomu zostal rodinne založeným človekom. Lenže teraz sa nad vzorovým prominentným párom zbierajú tmavé mraky. Francúzsky magazín "Voici" nafotil Deppa pri bozkávaní sa s cudzou ženou. Nebol to nikto iný ako jeho tlačová hovorkyňa Robin Baum.
Podvádza Johnny svoju partnerku? Veď ešte nedávno sa špekulovalo o ich svadbe. Britský magazín "More" dokonca tvrdil, že svadba sa má uskutočniť v máji. Ale v súvislosti s aktuálnymi zábermi je tento veľký krok otázny.
Depp všetko popiera a podľa denníka "The Sun" ho klebety veľmi rozčúlili. Aj hovorkyňa Paradis povedala: "Plátok klame. Existujú klebety, ale tie nie sú pravdivé." To, čo je pravdivé však vedia len dvaja ľudia: Johnny Depp a Robin Baum.
Zostáva len dúfať, že sa z celej veci vykľuje len jedno veľké nedorozumenie. Lebo v opačnom prípade môže Johnny stratiť svoju krásnu a milujúcu partnerku, deti a veľkú časť fanúšikov.

Penélope Cruz: Těhotná uvízla na ostrově!

16. june 2011 at 14:49 | Jolie |  Johnny - News
Tehotná Cruz nakrúcala 4. časť Pirátov z Karibiku tehotná. Pre jednu scénu musela stráviť dlhé hodiny na jednom ostrove bez toalety!
Pre herečku to bolo ešte o to ťažšie, že bola tehotná. Jedinou útechou pre Penelope bola spoločnosť Johnnyho Deppa (47). V rozhovore pre "Entertainment Weekly" opísala 36-ročná kráska svoj príšerný zážitok: "Mňa a Johnnyho vysadili na opustenom ostrove bez toalety, aby mohli urobiť zábery z vrtuľníka. To je pre tehotnú ženu problém."
Našťastie si herečke vedela pomôcť. S úsmevom na tvári rozprávala: "Počas týchto hodín som musela ísť na 15 minút do vody. To je jedna z vecí, na ktoré budem spomínať celý život."
Johnny Depp v úlohe Kapitána Sparrowa bude na tieto chvíle určite spomínať tiež. Medzičasom je s Penelope Cruz hrdá a šťastná mamička chlapčeka Lea Encinasa a prežíva vlastné rodinné dobrodružstvo.

Johnny Depp a Penélope Cruz: Nejlepší přátelé?

16. june 2011 at 14:48 | Jolie |  Johnny - News
Johnny Depp prezradil, že považuje hereckú kolegyňu Penélope Cruz za jednu zo svojich najlepších priateľov. Preto sa veľmi potešil, keď pribudla k obsadeniu snímky Piráti z Karibiku 4 - V neznámych vodách, ktorú v premiére uvedú v máji.
"Pred rokmi sme spolu robili na filme Kokaín, je úžasná. Dokáže vás povzbudiť, veľmi ju obdivujem, je jednou z mojich najlepších priateľov. Je naozaj skvelé, že ju máme v Pirátoch," povedal Depp.
"Je skvelou pálkarkou. Môžete čokoľvek hodiť do atmosféry, ona niečo vezme a odpáli loptu späť do vás," uviedol na adresu herečky, ktorá v januári porodila Javierovi Bardemovi syna.

Nové fotky z natáčení Dark Shadows

15. june 2011 at 15:50 | Jolie |  Dark Shadows
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(zdroj: betty-johnny.blog.cz)

First photo for Louis Vuitton campaign!

15. june 2011 at 15:49 | Jolie |  Angelina - Photos

Autor : Annie Leibovitz


BrAngelina na Maltě

15. june 2011 at 15:47 | Jolie |  Angelina - News
Brad Pitt a Angelina Jolie s jejich šesti dětmi přiletěli odpoledne 11. 6. na Maltu na mezinárodní letiště. Oni měli opustit Los Angeles v noci na palubě soukromého letadla.

Rodina stráví nějaký čas na ostrově, kvůli natáčení Bradova filmu "World War Z", který bude natočen podle románu Max Brooks. Angelinin partner propůjčí svou tvář vyšetřovateli OSN, který sbírá příběhy vztahující se k velké válce proti zombie. Natáčení bude pokračovat v Británii a Maďarsku.

(zdroj: angelinajolie.sk)

Pravda o svatbě

15. june 2011 at 15:45 | Jolie |  Angelina - News

Vzali se v New Orleans! Ne, vzali se na Seychelách! Nevezmou se nikdy! Vezmou se kvůli dětem! Co všechno už si bulvární novináři vymysleli o sňatku nejslavnějšího páru současnosti? A proč to dělají?
Bulvární novináři musí každý den produkovat nové zprávy, a tak nemůžou pořád jenom čekat, až se něco opravdu stane. Žijí i z toho, že předpovídají, odhadují a navrhují, co se stalo nebo co by se mohlo stát. A k nápadu na zprávu jim stačí maličkosti. Pokud někdo zapomene nosit snubní prsten, hned je z toho zpráva o manželském rozvratu. Jakmile nějaká známá herečka trochu přibere, hned se píše o těhotenství. Reese Witherspoon by o tom mohla vyprávět. Nebo Scarlett Johansson. Té nedávno stačilo, že ji paparazzi vyfotili během joggingu s jejím novým (pravděpodobným) milencem Seanem Pennem z nelichotivého úhlu.
Takový superpár, jaký při natáčení akce Mr. & Mrs. Smith utvořili Brad Pitt a Angelina Jolie, se už musel s mlhou fám, která je věčně obklopuje, naučit žít. Fotografové je pronásledují na každém kroku a neváhají pro jeden rozmazaný snímek lézt i na stromy (i v Praze, když tam Angelina natáčela Wanted). A píšící bulvaristé vymýšlejí další a další zprávy o jejich soukromí. Svatba bývá oblíbených námětem.
Sňatek je u lidí, kteří spolu žijí šest let a vychovávají šest dětí, očekávatelná událost. A vzhledem k obrovské známosti a popularitě dvojice by ji žádné médium nechtělo propásnout. Někteří jsou ale nedočkavější než jakýkoli zamilovaní snoubenci a Pitta s Jolie už párkrát sami oddali.
Poprvé Angelina dementovala zvěsti o manželství s Bradem už v roce 2006, asi půl roků potom, co se jim narodila první biologická dcera. Pak oba prohlašovali, že se vezmou, až se všechny páry, včetně homosexuálních, budou moct v Americe legálně brát. Že ani jeden manželství nepovažuje za zásadní podmínku šťastného vztahu, dává smysl, když oba za sebou už takový svazek mají. Brad si bral ve velkém stylu Jennifer Aniston, Angelina si ve skromném stylu vzala Jonny Lee Millera (v kožených kalhotách a bílém tričku popsaném krví) a Billy BobThorntona (ve Vegas). Přesto se zprávy o jejich svatbě vynořovaly dál.
V roce 2008 stačilo, aby se v New Orleans konala velká, drahá svatba evidentně chráněná proti očím veřejnosti, a časopis Star hned referoval o sňatku roku. Teprve pak si ověřoval, že šlo o obřad rodiny jedné místní elity. Brad a Angelinou se ve městě postiženém hurikánem Katrina "jenom" věnovali charitě. Podobně dočasně "zaručená" byla i zpráva, že se pár vzal loni na podzim na Seychelách, kde rodina trávila dovolenou. Taky se psalo, že Brad už nechce žádné děti, dokud nebude svatba, nebo že Angelina darovala partnerovi k narozeninám zásnubní prsten.
Na webu se můžete i dočíst návrhy a odhady, jak by tahle svatba snů mohla vypadat, kde by se mohla konat, jaké šaty by si nevěsta mohla obléknout a jaké květiny použít na výzdobu. Dokud budou prostě tihle dva spolu a dokud se opravdu nevezmou, takové zprávy bulvár nepřestanou bavit. Zvlášť když nedávno Brad Pitt připustil, že by k sňatku opravdu mohlo dojít: "Naše děti se nás na svatbu ptají, čím dál víc to pro ně znamená. A to je něco, o čem musíme uvažovat." Samozřejmě i takové krátké hercovo prohlášení do rozhovoru pro jeden americký časopis se pro další média stalo hned zprávou dne.

Brad Pitt staví ekologické domy

15. june 2011 at 15:44 | Jolie |  Angelina - News
Brad Pitt je zakladatelem organizace Make it Right na podporu znovuvýstavby New Orleans, zničeného hurikánem Katrina. Jak vypadá jeho boj s přírodními živly?
Foto: mr-and-mrs-smith-official
Brad Pitt s Angelinou Jolie nejen že zdobí svět jako nejkrásnější pár Hollywoodu, ale jdou mu také příkladem v konání dobrých skutků. Fotografie Angeliny z jejích humanitárních misí pravidelně obíhají svět. Stejně tak jako její rodinné fotografie s adoptovanými sirotky. Brad Pitt nezůstává pozadu. Kromě toho, že Angelinu podporuje v rozšiřování interkulturní rodiny, je i sám v dobročinnosti aktivní.
Hurikán Katrina řádil na konci srpna 2005. Přehnal se nad jižním a většinou východního pobřeží Spojených států. Nejvíc škody ale napáchal práve v Louisianě, v New Orleans. Většina obyvatel sice byla evakuována, přesto ničivá přírodní síla zabila víc jak osmnáct set lidí. A zbytku zničila jejich majetek.
A těmhle lidem se Brad Pitt vydal na pomoc. Neziskovou organizaci Make it Right založil s vlastními pěti miliony dolarů. Svou troškou do mlýna přispěl i kontroverzní Steve Bing, který organizaci rovněž zaštítil pěti miliony. Cílem je vybudovat celkem sto padesát nových bezpečných domů v módě tak zvaného udržitelného rozvoje. To znamená, že tato architektura nahrává využívání obnovitelných přírodních zdrojů energie.
Brad Pitt se tedy za pomoci specializované stavební firmy vydal zelenou cestou. Ale obyvatelé obnovované čtvrti Lower Ninth Ward nestojí jen nečinně stranou a nepozorují, jak jim slavným hollywoodským hercem zasponzorovaná stavba roste před očima. Všichni se aktivně podílejí.
Domy by měly případně odolat dalším rozmarům přírody. Výstavba v zeleném stylu má krom zcela evidentně praktických účelů i účel symbolický: chovat se k přírodě tak, aby pro příště od svých odvetných akcí lidstvu upustila.
Přispět organizaci Make it Right může prakticky kdokoli. Buď zaslat peníze nebo si koupit ekologickou slušivou čepici nebo tričko s mottem Make it Right. Do budoucna se chystá také taková forma dárcovství, kdy se vytvoří týmy, které společnými silami budou sponzorovat výstavbu konkrétního domu.
topzine.cz
jolie.blog.czHelena s rodinou v Londýně - 12.6. 2011

15. june 2011 at 15:15 | Ebi

(zdroj: katka001.blog.cz)

Nová fotka Heleny z BBC filmu Toast

15. june 2011 at 15:14 | Ebi

(zdroj: katka001.blog.cz)

Helena jako módní ikona?

15. june 2011 at 15:13 | Ebi
Unikla nová fotka z reklamní kampaně pro Marca Jacobse.
Co na ni říkáte??Chceš spřátelit?

15. june 2011 at 15:07 | Ebi |  Home
Pokud chceš spřátelit blog přečti si podmínky:

1. Musíš mít blog o celebritě/celebritách
2. Denně návštěvnost alespoň 100 lidí
3. Hned jak napíšeš komentář přidáš si mě do SB
4. Na můj blog budeš chodit minimálně 2x týdně a komentovat nové články.

Pokud vše souhlasí, stačí vyplnit tohle:
1. Jméno
2. Adresa blogu
3. O kom máš blog
4. Chceš být Elite, Top nebo Normal?
5. Souhlasíš s podmínkami?

Klikačky blogu

15. june 2011 at 15:02 | Ebi |  Home
Moc díky. Jsou nádherné!

Udělala mi je - monika -


Help City of Joplin

11. june 2011 at 17:17 | Ebi |  Angelina - News
Brad Pitt a Angelina Jolie darovali $ 500,000 ke zlepšení úsilí ve městě Joplin v Missouri, kde udeřilo tornádo.

V Missouri strávil herece část svého dětství. Pro Brada to bylo zvláštní místo v jeho srdci, chodil zde na návštěvu ke svým prarodičům.
A teď supercouple Hollywood dosáhl na své vlastní kapsy na pomoc místních obyvatel dostat zpět na nohy předáním velkou kontrolu Komunitní nadace Ozarks, podporovat střední a dlouhodobý přestavět úsilí ve městě.

V prohlášení, Pitt dodal: "je to zdrcující ztráta třiceti procent města, obce Joplin stojí před velkými výzvami. Strávil sem tu velkou část svého dětství, tak vím, že tito lidé jsou pracovitý, skromný a hlavně odolný."

Jolie dodává: "Naše srdce jsou s rodinami v Joplin, kteří tolik ztratili."

Pitt a Jolie: Dítě číslo 7 přijde z Haiti!

10. june 2011 at 20:54 | Ebi |  Angelina - News
Jolie má tři adoptované děti: Maddoxe, Zaharu a Paxe. Nyní k nim přibude malá Leah.Foto: profimedia.cz
Hollywoodský hvězdný pár Angelina Jolie (35) a Brad Pitt (47) rozjeli adopci malé Leah, která pochází z Haiti. Bude to jejich sedmé dítě, tři už Angelina adoptovala. Porodila dceru Shiloh a dvojčata Knoxe a Vivienne.
Čtyřletá Leah je sirotek. O rodinu přišla při ničivém zemětřesení. Nyní se jí ale radikálně změní život. Bude mít 6 nových sourozenců (budou jimi Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox) a hlavně nové (hodně bohaté) rodiče.

Podle britského Daily Mirroru se Angelina Jolie do malé Leah zakoukala, když v Haiti navštívila v únoru loňského roku. Od té doby je herečka v kontaktu s místními úřady a snaží se vyjednat rychlou adopci. Mnoho organizací (včetně Červeného kříže) ale dohlíží na to, aby adopce i v případě slavné herečky probíhala podle přísných pravidel.

Angelina adoptovala už 4 děti

Svého nejstaršího syna Maddoxe si Angelina osvojila roku 2001 z Kambodže. Bylo to v době, kdy ještě byla vdaná za Billa Bob Thorntona. Po rozvodu adoptovala v roce 2005 z Etiopie dceru Zaharu.
V květnu 2006 se Jolie a Pittovi narodila dcera Shiloh, ale to jim nebránilo, aby už v v březnu 2007 adoptovali malého Paxe z Vietnamu. V červenci 2008 se pak slavnému páru narodila dvojčata Knox a Vivienne.

Dcera exmanžela Angeliny Jolie zabila dítě!

10. june 2011 at 20:51 | Ebi |  Angelina - News

Dcera Thortona Amanda byla obviněna ze zabití dítěte.
Amanda Brumfield (32), dcera Billyho Boba Thortona (55), zabila kamarádčino dítě. Soud už uznal vinu. Dcera exmanžela Angeliny Jolie (35) už jen čeká, na jak dlouho půjde za mříže.
Amanda je podle amerických médií zodpovědná za smrt kamarádčiny roční dcery Olivie, kterou měla hlídat. Thortonova dcera tribunálu tvrdila, že se holčička smrtelně zranila sama, když lezla z postýlky, ale to soud vyloučil. Znalci uvedli, že není možné, aby si takto malé dítě způsobilo devíticentimetrovou zlomeninu lebky, krvácení do mozku a otok mozku pádem z postýlky.
Soud Amandu osvobodil z obvinění z vraždy a zneužívání dítěte. Do vězení ale půjde za zabití. Výše trestu zatím není známa. Její otec, herec Billy Bob Thorton, exmanžel Angeliny Jolie, se s ní nevídá už pár let.

Nový plakát s Hel k HP7/2

9. june 2011 at 15:55 | Ebi

Johnny slaví!

9. june 2011 at 14:39 | Ebi |  Johnny - News
Dnes 9.6. 2011 slaví své 48 narozeniny Johnny Depp. Přejeme vše nejleší!

Salt 2?

9. june 2011 at 14:37 | Ebi |  Angelina - News

Akční špionážní thriller Salt vlastně nikdo nemá moc rád, natož aby měl nějaké oddané fanoušky. Vlastně je to jeden z těch snadno zapomenutelných "letních" filmů. Avšak díky Angelině Jolie solidně vydělal (při rozpočtu 110 milionů celosvětově utržil bezmála 300), a tak Sony Pictures už krátce po premiéře uvažovalo o dvojce. Na té se teď oficiálně začalo pracovat - scénárista jedničky Kurt Wimmer už píše pokračování. Samozřejmě, počítá se s návratem hlavní hvězdy. Naopak režisér Phillip Noyce už někdy na sklonku minulého roku rezolutně prohlásil, že s dvojkou nechce mít nic společného.


Nový plakát Heleny k HP7/2

7. june 2011 at 20:42 | Ebi


Hudba k PzK 4

7. june 2011 at 15:46 | Ebi |  Johnny - Interviews and videos
Název: "Guilty of being innocent of being Jack Sparrow"


Angelinu a Brada žaluje bývalá zaměstnankyně

7. june 2011 at 14:43 | Jolie |  Angelina - News

Francouzský zaměstnanecký soud projednává žalobu vedenou proti Bradu Pittovi a Angelině Jolie za výpověď zaměstnankyně v pracovní neschopnosti.

Herečtí partneři sídlí na zámku Miraval u obce Brignole v Provensálsku, kde zaměstnávají řadu Francouzů. Překladatelku a sekretářku vyhodili v době, kdy byla na nemocenské. A tak je zažalovala za porušování francouzského pracovního zákona. Brad a Angelina tvrdí, že její dlouhodobá nepřítomnost znemožňovala práci ostatních anglicky nerozumějících zaměstnanců na zámku. Ona se však hájí tím, že propustit zaměstnance v době nemocenské je ve Francii nelegální.

Za propuštění požaduje kompenzaci ve výši zhruba dvou miliónů korun. "Pro takové hvězdy je to kapka v oceánu," tvrdí právník zastupující překladatelku. Případ se bude projednávat u pracovního soudu v Draguignanu během června.


Angelina Jolie postrádá anonymitu

7. june 2011 at 14:41 | Jolie |  Angelina - News

Herečka Angelina Jolie se svěřila médiím, že jí chybí anonymita.
Co jí chybí nejvíc ze všeho? Projít se přes New York, aniž by byla poznána ostatními.
Podle Virgin Media herečka a partnerka Brada Pitta řekla: "Chybí mi anonymita. V mých dvaceti letech jsem bydlela v New Yorku a procházívala jsem se jen tak ulicemi. Milovala jsem to."
Angelina se také rozvzpomínala na svůj pobyt v Africe: "V Kambodži jsme žili s místními, jezdili na slonech, koupali se v potocích a trávili čas s domorodci, kteří byli našimi přáteli."
Při povídání o dětech uvedla: "Mají mnohem více svobody, když s nimi nejsme. Slávu chápou, ale někdy je také docela děsí. Když nejsme kolem nich, jsou určitě volnější."


Angelina slaví!

4. june 2011 at 16:17 | Jolie |  Angelina - News
Gratuluji!! Angelina dnes slaví své 36. narozeniny!

Všechno nejlepší!

Konečně svadba!

2. june 2011 at 17:06 | Jolie |  Johnny - News

Johnny Depp and Vanessa Paradis engaged
Johnny Depp a Vanessa Paradis byly vždycky jeden z těch typů párů, které spolu žijí a mají děti, ale nechtějí spolu mít svatbu. Když jsem se ho nedávno zeptal proč on a jeho partnerka žijí spolu tak dlouho bez svatby, on mi na to řekl: "Pokud to není rozbité, neopravuj to". Ale asi se něco muselo změnit, protože Vanessa má diamantový zásnubní prstýnek na nových fotkách pro Vogue. Zajímavé ovšem je, že Vanessa tenhle prstýnek nosí už nekolik let.


Kleopatra nebyla sexy kráska, ale silná vůdkyně a matka!

2. june 2011 at 17:03 | Jolie |  Angelina - News

Angelina Jolie (35) věří, že si svět mylně představuje faraónku Kleopatru. Nebyla totiž především sexy svůdnou kráskou, ale úžasnou matkou a silnou vůdkyní. A hollywoodská kráska ji chce představit právě jako ohromnou ženu neuvěřitelných schopností, nikoli jako sexy idol, jak ji ztvárnila Elizabeth Taylor.

"Byla naprosto nepochopena. Myslela jsem si také, že je to hlavně její kouzlo a půvab, ale pak jsem o ní hodně četla a byla to velmi silná matka, mluvila pěti řečmi a byla skutečnou vůdkyní. Moje ztvárnění nebude nikdy tak líbezné jako to Elizabethino. My chceme ukázat jinou pravdu o ní jako o faraonce zapsané v historii, ne jako o sexy symbolu, protože ona jím opravdu nebyla. I ta představa o tom, že měla mnoho milenců, je možné, že měla totiž jen dva. Byla velmi zajímavá, ale nebyla žádná velká krasavice," tvrdila Angelina magazínu Stella. Režie filmu se ujal David Fincher, autor snímků Sociální síť či Klub rváčů.


Vanessa Paradis - žena, která zkrotila Johnnyho Deppa

1. june 2011 at 18:03 | Ebi |  Johnny - News
"Jsem dobrá žena, protože jsem jeho žena," říká Vanessa Paradis (36) o svém partnerovi, kterého jí závidí polovina lidstva. Nyní, po desetiletém soužití, je zřejmě konečně na obzoru svatba!
"Nejsme žádní odpůrci manželství, jenom je pro nás nepotřebné," říkala ještě docela nedávno francouzská zpěvačka Vanessa Paradis o svém vztahu s jedním z největších idolů světa - Johnnym Deppem. "Já mám jeho a on má mě, nemusíme si nic dokazovat. Já vím, svatba má něco do sebe. Možná to jednoho dne uděláme, ale rozhodně to není něco, bez čeho bych nemohla žít."
Nyní to vypadá, že onen den se přibližuje: Vanessa Paradis a Johnny Depp se prý chtějí vzít koncem dubna na svém venkovském sídle na jihu Francie. Pochopitelně neočekávejme velkou svatbu s paparrazzii kroužícími ve vrtulnících, šaty s desetimetrovou vlečkou, osmipatrový dort a dvousetčlenný pěvecký sbor. Budoucí manželé Deppovi patří k celebritám, které si bedlivě střeží soukromí. A tak se má obřad podle dobře informovaných zdrojů uskutečnit jen s několika přáteli, mezi nimiž nebude chybět rocker Keith Richards (který inspiroval Deppovu kreaci piráta z Karibiku Jacka Sparrowa) a režisér TIm Burton (který pro Johnnyho Deppa vymyslel ty nejpamětihodnější role jeho kariéry).
Krotitelka lvů
Není žádným tajemstvím, že než Johnny Depp potkal Vanessu Paradis, vedl velmi rozháraný život mladistvého rebela: experimentoval s drogami, občas zdemoloval nějaký hotelový pokoj, po jeho boku se střídaly krásky s nebezpečně temným charismatem jako Winona Ryder nebo Kate Moss. Od chvíle, kdy se při natáčení filmu Devátá brána setkal v Paříži s Vanessou, ale bylo všechno jinak: "Ty první dny, když jsem začal s Vanessou chodit, jsem si pořád dokola říkal: Tohle ať tě ani nenapadne! Ani náhodou! Ale někde vzadu v hlavě jsem už věděl tu skutečnou pravdu - že jsem z ní úplně vyřízený. Říkal jsem si: To nikdy! A přitom jsem do toho padal rovnou po hlavě."
Vanessa Paradis ovšem nerada slyší, když jí druzí říkají, že Johnnyho "zkrotila". "Jak, zkrotila? Jako lva, nebo co? Ne, ne, ne, není to tak, že bych ho k něčemu tlačila," rozčiluje se. "Možná jsem dobrá žena proto, že jsem jeho žena. Nevím, jestli bych dokázala být dobrou ženou někomu jinému."
Johnny přiznává, že Francouzka Vanessa si ho dokonale omotala kolem prstu tím, že mu začala vařit teplé večeře: "To mě úplně zaskočilo. Nikdy předtím jsem to nezažil. Najednou jsem v ní uviděl ženu, která se nebojí být ženou se vším všudy."
Dokonalá žena někoho jiného
Johnny Depp není jediný, koho uhranula její lolitkovská tvář. Dodnes o ní básní také Lenny Kravitz, muzikant, který s Vanessou spolupracoval a na začátku devadesátých let s ní prožil milostný románek: "Byl jsem do ní bláznivě zamilovaný, ale nedokázal jsem v té době zkrotit některé svoje démony. Vanessa byla dokonalá žena, ale přišla ve špatnou chvíli. Hrozně toho lituju. To díky mně se seznámila s Johnnym Deppem. A od té doby jsem ji nikdy neviděl. Nechodí na moje koncerty, nejsme v žádném kontaktu. Ale věřím, že jednou na sebe někde narazíme a budeme mít čas si to všechno vyříkat."
V době, kdy se do ní Lenny Kravitz tak bláznivě zamiloval, bylo Vanesse osmnáct. A měla za sebou už desetiletou kariéru: začala zpívat v sedmi, svůj největší hit, Joe Le Taxi, natočila ve čtrnácti, a v osmnácti si zahrála ve filmu Sňatek bez domova, kde v roli problémové studentky předváděla provokativní sexuální scény s ženatým učitelem filozofie.
Dítě do roka a do dne
Události v jejím životě zkrátka měly vždycky rychlý spád - a stejně tomu bylo také v jejím vztahu s Johnnym Deppem. Otěhotněla pouhé tři měsíce po seznámení. A neplánované těhotenství, které by jinou dvojici nejspíš rozhodilo, je naopak proměnilo v dokonalý pár - zvlášť poté, co se jim narodila dcerka Lily-Rose Melody. "Připadá mi, jako bych měl šestatřicet let svého života před očima mlhu, a v tu vteřinu, kdy se Lily-Rose narodila, se ta mlha rozplynula a najednou jsem všechno uviděl úplně jasně a ostře," svěřil se Johnny Depp a dodává: "Řekl bych, že děti vám dávají sílu. Dodávají vám sílu a nadhled a pochopíte díky nim spoustu věcí. Co mě dřív rozčilovalo nebo štvalo, různé věci kolem Hollywoodu, články v časopisech, paparazziové a takovéhle věci, nad tím teď jenom mávnu rukou a radši si jdu s dcerou hrát s Barbínama."
O dva roky později do rodiny přibyl ještě syn Jack a Vanessa s Johnnym se proměnili v jeden z nejidyličtějších (ale také nejuzavřeněji žijících) párů šoubyunysu. "Život s Johnnym je ještě krásnější, než si dokážete představit," říká Vanessa. "Byli jsme stvořeni jeden pro druhého. Možná to zní hloupě, ale přesně tak to je."