May 2011

Piráti z Karibiku 4 - Fotky z premiéry

30. may 2011 at 18:44 | Ebi |  Johnny - Photos

Johnny a Keith Richards


Angelina & Brad: "Bude svatba!"

30. may 2011 at 18:41 | Ebi |  Angelina Jolie

Slávny hollywoodsky pár Brad Pitt a Angelina Jolie by sa vraj čoskoro mohol pobrať k oltáru.

Hviezdy, ktoré spoločne žijú šesť rokov a spoločne vychovávajú šesť detí, vraj práve ich biologickí a adoptovaní potomkovia nútia, aby si konečne povedali áno.

"Deti sa nás často pýtajú na manželstvo," zveril sa 47-ročný Pitt novinám USA Weekend. "Je to pre ne čím ďalej, tým dôležitejšie, a preto je to niečo, čím sa budeme musieť zaoberať."
Pokiaľ by sa skutočne rozhodli pre svadbu, bola by to druhá v prípade Pitta a tretí pre Angelinu Jolieovú. Pitt bol ženatý s hviezdou seriálu Jennifer Anistonovou a Jolie bola vydatá za Jonnyho Lee Millera a Billyho Boba Thorntona.

Čína: Kung Fu Panda 2 krade duši čínskému lidu

30. may 2011 at 18:39 | Ebi |  Angelina - News
Kontroverzního přijetí se o víkendu dostalo pokračování amerického animovaného filmu Kung Fu Panda 2, který měl v zemi premiéru před Mezinárodním dnem dětí. Zatímco před kiny stály dlouhé fronty fanoušků kresleného pandího akčního hrdiny, jiní vyzývali k bojkotu filmu kvůli "poameričťování" čínských motivů.

Jak napsala tisková agentura Nová Čína, protestují především někteří čínští umělci a akademici, podle nichž film z dílny studia DreamWorks překrucuje čínskou kulturu a slouží jako nástroj k "ukradení duše" čínského lidu.

"Den dětí by měl být čistý. Neměňte ho v den vydělávání peněz pro Hollywood a neohlupujte naši příští generaci americkým fastfoodem," napsal v otevřeném dopisu manažerům čínských kin avantgardní umělec Čao Pan-ti vyzývající k bojkotu "poameričtěného" filmu. Během uplynulých dvou týdnů nechal Čao za vlastní peníze vytisknout oběžníky v novinách v Pekingu a Kuang-čou, v nichž fanoušky vyzývá, aby na film nechodili. "Tohle je boj," tvrdí.

Jeho krok podporuje i renomovaný profesor čínštiny na Pekingské univerzitě Kchung Čching-tung, podle nějž se čínské prvky staly reklamními produkty propagujícími americkou kulturu. "Je to kulturní invaze," řekl Kchung.

Mladým to nevadí
Navzdory snahám o bojkot si ale pandí kung-fu hrdina získal v Číně milióny fanoušků. Na oblíbeném čínském serveru weibo.com dosáhl počet příspěvků v diskusi o filmu neuvěřitelných 270 miliónů a stále stoupá. A jednou z otázek, které se opakují nejčastěji, je: "Proč my nedokážeme točit tak skvělé filmy?"

"Neříkal bych tomu kulturní invaze," soudí pekingský vysokoškolák Li Ťia-ji. "Nevidím nic špatného na tom, když jiní použijí prvky z naší kultury ve svých filmech."


Johnny Depp má vlastnú sochu v Srbsku!

29. may 2011 at 8:15 | Ebi |  Johnny - News
Každý veľký umelec by mal mať svoju vlastnú sochu. Je to vlastne česť a uznanie od ostatných ľudí. Myslím, že Johnny by si takúto sochu rozhodne zaslúžil, keďže je to naozaj zaslúžilý a uznávaný herec. Presne takú sochu mu postavili v Srbsku, kde otváral hudobný a filmový festival pod názvom "Kustendorf". Socha je zrejme zameraná na jeho mladý život, keďže na nej nie sú jeho povestné fúzy a brada. Ako menšia napodobenina by to bolo celkom fajn, ale moc sa podľa mňa nepodobá. Ak chcete vidieť komplet celý článok a foku Johnnyho sochy tak na tejto stránke.


Cannes: Zlatá palma pro film The Tree of Life

27. may 2011 at 17:16 | Lily |  Angelina - News
Snímek The Tree of Life získal na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes hlavní cenu pro nejlepší film, Zlatou palmu.


Na nový film Terrence Malicka si festivaloví diváci museli rok počkat, neboť tvůrce loňskou nominaci do Cannes odmítnul a přijal ji až letos. Čekání se však vyplatilo. Tento impresionistický snímek se dočkal většinou kladných reakcí, i když některé diváky Mallickův "Strom života" neoslovil. Snímek pojednává o dětství a dospívání nejstaršího syna rodiny ze středozápadu USA 50. let. Od dětské naivity se tak Jack O'Brien (Sean Penn) dostává k dospívání plného rozčarování a mnohdy i zklamání. Na jedné straně přísný, až despotický otec (Brad Pitt) a na straně druhé milující a laskavá matka (Jessica Chastain). Pozemské starosti rozvinuté do širších rozměrů zahrnujících základní existenciální a globální otázky doplňují fascinující výpravné obrazy.
Snímek The Tree of Life bude uveden také na letošním ročníku MFF v Karlových Varech. Do kin vstoupí 21. července.
Ramstein Air Base

27. may 2011 at 14:39 | Lily |  Angelina - Interviews and videos
13.5. navštívila Angelina leteckou základnu Ramstein v Německu.


In Style (June) CZ

27. may 2011 at 14:36 | Lily |  Angelina - Magazines

Kung Fu Panda 2 má u dětí Angeliny a Brada úspěch

27. may 2011 at 14:34 | Lily |  Angelina - News

Díky přetřásaným tématům rodiny a adopce má nové pokračování animovaného akčního filmu Kung Fu Panda 2 velký úspěch v početné domácnosti Angeliny Jolieové a Brada Pitta. A přispívá k tomu i skutečnost, že Jolieová v originále propůjčila hlas jedné z postav - tygřici, která je v sirotčinci, napsala agentura Reuters.

"U nás doma jsou slova jako 'adopce', 'rodná matka', 'sirotčinec' všechna šťastná," řekla Jolieová, která má tři vlastní a tři adoptované děti. "Jsou to dobrá slova a my o nich otevřeně mluvíme. A tak když (děti) viděly ten film, říkala jsem si, jestli je to nezasáhne tím nebo oním způsobem, ale jim se líbil a ještě víc je sblížil s pandou Po. Připadalo jim to legrační a bezva a tak."


Johnny Depp zkoušel piráty v baru

26. may 2011 at 16:03 | Lily |  Johnny - News

STARS: Johnny Depp zkoušel piráty v baru - foto
Zdroj: Falcon
Johnny Depp ví, jak zpříjemnit natáčení. Zavedl proto zkoušky v baru!
Příjemná atmosféra a přátelské vztahy. I tohle všechno je ve výsledku vidět na dokončeném filmu. Proto Johnny Depp při práci na Pirátech z Karibiku zavedl čtené zkoušky v baru.

Možná tam také chtěl nasát 'rumovou' atmosféru pro svého kapitána Sparrowa, který je rumem prolitý skrz na skrz, ale fakt je, že se jeho herečtí kolegové takovým zkouškám vůbec nebránili. Místo studia se tak všichni scházeli v baru Viper Room, který donedávna patřil právě Johnnymu, a všechny čtené zkoušky tam absolvovali v uvolněném prostředí.

"Nemůžu popřít, že se nám to nelíbilo," přiznává Geoffrey Rush, který v pirátech hraje kapitána Hectora Barbossu. "Jednou jsme totiž takhle seděli v kanceláři studia Disney nad čtenou zkouškou a moc to neodsýpalo, až Johnny navrhli, že bychom měli zkoušet v nějakém lepším prostředí, abysme se uvolnili. A bylo to," vzpomíná se smíchem.

"Myslím si, že pokud je na place uvolněná atmosféra, je to jen dobře," pokračuje. "Johnny říká, že jednou něco na tohle téma natočí, až nebude vědět, co s penězi..."

Ne vždycky jde být při natáčení uvolněný. I tihle profíci bývají pod tlakem, aby záběr nezkazili. Geoffrey tak vzpomíná na obrovskou scénu na pláži, ke které bylo potřeba 800 komparzistů! Ano, celých osm stovek živých lidí, žádná počítačová animace!

Říká k tomu: "Celá scéna stála na nás šesti, kteří jsme měli nějaký dialog na pláži. K tomu tam bylo 800 komparzistů, kterým ale bylo potřeba dát plat a oběd, kaskadéři, lidé, co upravovali písek mezi scénami a tak dál. Tohle všechno stojí strašnou hromadu peněz, takže je jasné, že jsme byli všichni pod tlakem, abysme to štábu moc nekazili, a nemuselo se natáčení zbytečně prodlužovat..."

Tupozraký Johnny: 3D filmy nevidím

26. may 2011 at 16:01 | Lily |  Johnny - News

Neuvidí tak ani poslední díl Pirátů z Karibiku!
Johnny Depp (47) trpí oční vadou, která mu znemožňuje ledovat trojrozměrné filmy. A proto si ani nevychutná 3D verzi svého filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, která bude tento měsíc uvedena do kin. Naštěstí pro Johnnyho premiéru bude mít i tradiční dvojrozměrná verze. "Nejsem schopen sledovat 3D filmy. Moje oči totiž tři rozměry nevidí. Mám divné oko… Nefunguje. Možná vás to překvapí, ale fakt je, že jsem nikdy normálně neviděl," přiznal Johnny. Poprvé uvidí nové Piráty v Cannes 11. května na filmovém festivalu. Čeští fanoušci si počkají na uvedení do kin do čtvrtka 19. května.

Johnny Depp má společné předky s královnou Alžbětou II.

26. may 2011 at 15:58 Johnny - News
Tato příbuznost je dnes přes dvaadvacáté koleno.
Herec Johnny Depp (47) má prý společné předky se současnou britskou královnou Alžbětou II. Sice sahají až do patnáctého století, přesto se ale jisté osoby v rodokmenu panovnice a slavného amerického herce shodují. Tato příbuznost je dnes přes dvaadvacáté koleno.
"Musíte se vrátit zpět o více než 500 roků, abyste dosáhli místa, kde byli Deppovi předci příslušníky královského rodu," tvrdí genealog Nick Barratt, jenž příbuzenský vztah královny a herce odhalil. Jedna větev Deppovy rodiny pochází od Williama Gascoigna a jeho ženy Margaret Percy žijící v 15. století v hrabství Yorkshire. Margaret přitom byla přímým potomkem krále Edwarda III., jehož je královna sedmnáctinásobnou pravnučkou.

Johnny Depp si zahraje ve filmu o Beatles

26. may 2011 at 15:57 | Lily |  Johnny - News
Hudebník Liam Gallagher se rozhodl natočit biografický snímek o jedné z nejslavnějších skupin, známé liverpoolské formaci Beatles. A jednoho z hlavních hrdinů by měl hrát Johnny Depp. Pokud kývne na Gallagherovu nabídku. Ten je však přesvědčen, že mu slavný americký herec roli v unikátním projektu neodmítne.
Johnny nebude představovat žádného z Brouků, ale na tělo mu napsali roli jejich dlouholetého tiskového mluvčího Dereka Taylora, jenž zemřel v roce 1997.

Gallagher, z bývalé skupiny Oasis, se rozhodl využít pro scénář knihu Longest Coctail Party autora Richarda DiLelloa.

"Derek Taylor byl fakt třída. Vyrovnal se v tom díle Lennonovi. Filmový scénář je hotový. Lidi z toho budou šílet, člověče. Teď už jen čekám na to, koho vybereme jako herce. Chci Johnnyho Deppa, aby hrál Dereka Taylora. Je to prostě napsáno na tělo Johnnymu Deppovi, člověče," svěřil Liam magazínu Q.

Gallagher má výhodu, že Johnnyho bude přemlouvat jako svého kamaráda. Přátelí se už od počátku devadesátých let.

Johnny Depp dostal „kloboukové ultimátum“

26. may 2011 at 15:54 | Lily |  Johnny - News

"Pirát z Karibiku" Johnny Depp (47) se zřejmě bude muset zbavit své sbírky klobouků.
Jeho partnerka Vanessa Paradisová (38) tvrdí, že klobouky musí z domu. Po dobrém, nebo po zlém. Depp je znám svou láskou ke kloboukům. Před pár lety byl dokonce zvolen "nositelem klobouků roku", ale jeho partnerka už má dost toho, že Johnnyho módní doplňky zabírají celé dva pokoje. "Má stovky klobouků. V jejich pařížském bytě jsou jich dva plné pokoje. Vanessa chce také nějaké místo na vlastní oblečení, ale není na to místo kvůli Johnnyho hučkám. Tak mu zcela bez obalu řekla: »Johnny, těch klobouků se zbavíš, nebo až jednou budeš pryč, všechny je vyhodím do smetí.« Byl zděšen. Svoje klobouky miluje a pořád si kupuje další," řekl jeden z jejich známých.Toto ultimátum prý přišlo krátce poté, co výstřední herec dorazil domů s kloboukem, který prý koupil od nějakého bezdomovce. "To byla poslední kapka. Vanessa zuřila. Řekla mu, že se klobouků musí do konce roku zbavit. Johnny je ale má hrozně rád, takže nejspíš je prostě přestěhuje z Paříže do některého z jejich dalších domů," dodal známý páru v rozhovoru pro listu National Enquirer.

Angelina & Brad - Premiere "The Tree Of Life" - Caness

26. may 2011 at 15:42 | Lily |  Angelina - Photos
Angelina a Brad 16. května 2011 v Caness na premiéře Bradova nového filmu "The Tree Of Life" ("Strom života")

Další fotky zde

brad pitt angelina jolie tree of life premiere 15


brad pitt angelina jolie tree of life premiere 20


Caness Press Conference and Photocall - "Kung Fu Panda 2"

26. may 2011 at 15:37 | Lily |  Angelina - Interviews and videos
Angelina, Jack Black a Dustin Hoffman se zůčastnili tiskové konference v Cannes k fimu "Kung Fu Panda 2".